До уваги жителів області!

До уваги жителів області!

Органи соціального захисту населення нарахували монетизовані  пільги та субсидії за новим програмним забезпеченням: 74 535 осіб отримають монетизовані пільги та субсидії на суму 23,8 млн. грн., в т.ч. через «Ощадбанк» в безготівковій формі – 51 284 особи на 11,6 млн. грн.

Виплата готівкою пільг або субсидій здійснюється через відділення АТ «Укрпошта» або в банківських установах, перелік яких розширено до 38 установ.

Уже в листопаді поточного року монетизовану пільгу отримають 39 919 осіб на загальну суму 11,3 млн. грн. З них, 1434 пільговики отримають пільгу готівкою через відділення зв'язку та банківські установи, де у них відкриті рахунки.

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватись у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). Тому платіж за послугу буде нарахований повністю, без врахування знижки, яка надається пільговику. У разі отримання готівки пільговик має сплатити фактично спожиті послуги.

Пільговики, яким пільги монетизовано у безготівковій формі, як і раніше, сплачують частину платежу, а суму пільги за  них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Всім, кому була призначена субсидія чи пільга в грошовій формі, але з тих чи інших  технічних причин, вони її не отримали в поточному місяці, виплата буде проведена в наступному місяці одразу за два місяці.

Довідково:

- інформацію щодо стану призначення житлових субсидій чи пільг можна отримати в органах соціального захисту населення;            

- інформацію щодо спожитих послуг надають підприємства-надавачі  житлово – комунальних послуг;

- інформацію щодо перерахованих коштів монетизованої пільги чи субсидії за Вашим обліковим записом – АТ «Ощадбанк».